60. výročí TJ Zavažan,14.7.2007, KÁLNICA

V sobotu 14. července 2007 se uskutečnilo na hřišti TJ Zavažan v Kálnici sportovně - zábávní odpoledne při příležitosti 60. výročí založení TJ Zavažan. Na tuto oslavu byli pozváni i naši sportovci, příznivci sportu spolu se zástupci naší obce a Klubu žen. Popovjáci "nastoupili" na hřiště v průvodu v čele s transparenty. Na hřišti nás uvítali představitelé obce a TJ Zavažan. Hřiště se na celé odpoledne mimo jiné proměnilo i v hlavní stanici Kálnica. Čekal tu už na nás i kálnický vláček s občerstvením.

Foto s dlouhými popisky

vláček Steelinka
A pak přijelo z Popovic pro obyvatele Kálnice překvapení - vláček Steelinka, který jezdil celé odpoledne po obci. Kálničané se tak mohli poprvé historicky povozit vláčkem po své obci.

mužstvo
A pak už se mohlo sportovně bojovat. Nejprve se utkali staří páni Kálnica - Popovice. Po nich přišly na řadu ženy - Kálnické štramandy versus Popovské dračice a na závěr muštvo "A" Kálnica - TJ Družstevník Popovice. Přestože Popovjané nevyhráli ani jeden zápas, byly to v tom vedru úžasné výkony .

tanec
Bylo to nádherné odpoledne spolu s večerem plného tance, zpěvu, povídání a dobré nálady. Určitě zůstane v srdcích mnoha účastníků. Díky Vám Kálničané, příště opět AHOJ!

Vytvořeno: 11. 12. 2012
Poslední aktualizace: 11. 12. 2012 13:38